Witajcie, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.